KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394193
nr 739 4193
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Blandteknik, Veikko Aaltona signerad, -62, 65x40
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:45:35
3/2 21:58:56
100 kr
5/2 21:55:54
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona